Меню Затваряне

Работа в Малага

4.7/5 - (6 votes)

Предлагаме оферти за работа в Малага- изключително красив испански град, пълен с възможности за реализация в различни сектори на икономиката. Разгледайте офертите и изберете тази, която ви подходжда и съответства на професионалния ви опит.

Месторабота: Малага
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна работа / Почасова
Заплата: Отлично възнаграждение вариращо според офертата

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Добро физическо състояние
  • Обявата е подходяща за мъже и жени в трудоспособна възраст
  • Владеене на испански език е предимство
  • Опит по избраната от вас оферта е препоръчителен

☛ Условия

  • Съдействие при заминаване и намиране на квартира
  • Пълно обучение (при необходимост)
  • Конкурентно възнаграждение

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към тази обява и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.