Меню Затваряне

Работа в Белгия Брюксел

4.8/5 - (12 votes)

Топ оферти за работа Брюксел, Белгия. Този град е символ на ЕС, както и столица на една от най-добре развитите страни в Европа, а именно Белгия. Офертите са за секторите хотелиерство, реторантьорство, туризъм, строителство и други. Ако сте заинтерсовани, не се колебайте да кандидатствате.

Месторабота: Белгия Брюксел
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна работа / Сезонна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Обявата е подходяща за мъже и жени в активна възраст с желание за работа
  • Владеене на немски, френски или английски език е предимство
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Заминавне след одобрение и оформяне на документите
  • Пълно обучение
  • Трудов договор с пълни осигуровки

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.