Меню Затваряне

Работа в Палма де Майорка

5/5 - (6 votes)

Обява за хората, които търсят работа на екзотично и красиво място. Остров Палма де Майорка, предлага възможности за реализация в туристическия, ресторантьорския и хотелиерския бизнес, както предпопалага дестинацията. Препоръчително е кандидатите да владеят испански или английски език, както и да имат добри комуникационни умения във връзка с работата с туристи.

Месторабота: о-в Палма де Майорка
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасвова
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Топ обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Подхидящи кандидати са мъже и жени с опит в туристическия сектор
  • Добри комуникационни умение
  • Владеене на английски или испански език са предимства
  • Умения за работа в екип

☛ Условия

  • Съдействи при заминаване и намиране на квартира на удобно място
  • Пълно обучение (ако е необходимо)
  • Отлични условия на труд
  • Добро стартиращо заплащане, което се увеличава, заедно с вашите резултати

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.