Меню Затваряне

Работа в Норвегия без език

4.7/5 - (19 votes)

Набират се кандидати за работа в Норвегия без изискване за владеене на език. Офертите са за неквалифициран труд, в различни градове в Норвегия. Разгледайте и изберете най-подходящата за Вас оферта!

Месторабота: Норвегия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Сезонна работа
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Обявата е за мъже и жени в активна възраст с желание за работа
  • Отговороно и професионално отношение към работата
  • Не се изисква владеене на език или образователна степен
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове

☛ Условия

  • Одобрение и заминаване в кратък срок
  • Настаняване в близост до работното място
  • Пълно обучение
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Без такси

Всички кандидатури се разглеждат при строга поверителност единствено за целите на това набиране на персонал и в съответствие със законодателството за защита на данните. Ще се свържем само с кандидатите, включени в първия етап на процеса на подбор.