Меню Затваряне

Работа в Римини

4/5 - (10 votes)

Предлагаме работа в различни сектори в малкия, но красив италиански град Римини. Града се намира на адриатическото крайбрежие, балгодарение на което туристическия сектор е силно развит. Кандидатствайте бързо и лесно онлайн.

Месторабота: Римини
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа / Постоянна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Отлични комуникативни умения
  • Владеене на италиански език е предимство
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Настаняването се поема от работодателя (в близост до работнот място)
  • Пълно обучение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Професионална работна среда
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.