Меню Затваряне

Работа за създаване на 3D проекти

4.5/5 - (10 votes)

Магазин за баня търси талантлив и креативен създател на 3D проекти за баня, който да се присъедини към нашия екип. Търсим човек с креативно мислене и способност за превръщане на идеи в реалност.

3D проекти

Месторабота: София
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна
Заплата: Мотивиращо месечно заплащане, което варира според уменията и опита на кандидата

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Създаване на 3D модели и визуализации на бани според изискванията на клиента
  • Работа със софтуер за проектиране и моделиране на бани
  • Комуникация и сътрудничество с клиентите, за да осигурим възможно най-доброто решение за тях
  • Съвестно отношение към работата
  • Опит в създаването на 3D проекти е предпочитано

☛ Ние предлагаме

  • Възможности за развитие и професионален растеж
  • Възможност за придобиване на допълнителен опит в изготвянето на 3D проекти и интериорния дизайн
  • Работа в приятна и приятелска атмосфера

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.