Меню Затваряне

Работа във Валенсия

4.7/5 - (7 votes)

Топ оферти за работа във Валенсия, Испания. Предложенията са за различни сектори на икономиката – хотелиерство,строителство, туризъм, търговия, производство, ресторантьорство и други. Изберете подходящата за вас и кандидатствайте!

Месторабота: Валенсия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна работа / Сезонна работа / Почасова
Заплата: Отлично заплащане според испанското законодателство

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Опит по професията и владеене на испански език са предимства
  • Добро физическо състояние
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Заминаването и настаняването се поема от работодателя
  • Пълно обучение ако е необходимо
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Работа в стабилна и коректна компания

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази обява и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.