Меню Затваряне

Работа в Дания без език

4.9/5 - (13 votes)

Търсим да назначим неквалифициран персонал за работа в Дания. За тези оферти не се изисква владеене на език, кактои образователна степен. Офертите включват работа в селското стопанство, градските услуги, търговията и други.

Месторабота: Дания
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Сезонна работа / Постоянна работа
Заплата: Добро месечно заплащане

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Изисквания и отговорности

  • Мъже и жени в активна възраст с желание за работа
  • Не се изисква владеене на език
  • Енергичност, динамичност и експедитивност

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работнот място (Съдействие от работодателя)
  • Пълно обучение
  • Добронамерена работна среда
  • Трудов договор с реално осигуряване

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.