Меню Затваряне

Работа в Рим

5/5 - (5 votes)

Топ оферти за работа в Рим, Италия. Столицата предлага възможности за развитие в най-различни сектори- хотелиерство, ресторантьорство, търговия, туризъм и други. Изберете подходящата за вас оферта и кандидатствайте.

Месторабота: Рим
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Постоянна и сезонна работа
Заплата: Според офертата

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Мъже и жени в активна възраст с желание за работа
  • Владеене на италиански език е предимство
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Бързо адаптиращи се към нова и динамична среда

☛ Условия

  • Настаняване в близост до местоработата
  • Одобрение и заминаване в кратък срок
  • Въвеждащо обучение и инструктажи

Кандидатстване:
Безплатно!

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.