Меню Затваряне

Работа в Милано

4.4/5 - (10 votes)

Всеки, който има желание да развива успешна кариера в Италия и по-конкретно в град Милано е на правилното място. Милано е града с най-развита икономика в Италия и предлагаме оферти за работа в различни сектори на икономиката.

Месторабота: Милано (Италия)
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Сезонна / Постоянна
Заплата: Атрактивно месечно заплащане, което варира според офертата

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Обявата е за мъже и жени в активна възраст
  • Владеене на италиански език е предимство
  • Енергичност, динамичност и експедитивност
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Пълно въвеждащо обучение
  • Бързо одобрение и заминаване
  • Коректно отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.