Меню Затваряне

Работа в Холандия бране на цветя

3.4/5 - (12 votes)

Търсим трудолюбиви и енергични хора, които да работят заедно с нас в нашите цветни полета на територията на Холандия

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Почасова
Заплата: Добро възнаграждение зависещо от изпълнените норми

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Без изисквания за владеене на език
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения;
  • Изпълнителност и умение за работа в екип;

☛ Условия

  • Пълно обучение;
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  •  Добро стартиращо заплащане, което се увеличава, заедно с вашите резултати;

Други данни

Търсим работници за бране на цветя в Холандия. Ежедневните задачи включват: рязане на цветя, както и допълнителни дейности като торене, поливане, плевене и др.

Работодател:
Надежден работодател!

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.