Меню Затваряне

Работа в Сан Ремо

4.9/5 - (11 votes)

Търсим служители за работа в хотелиерския, ресторантьорския и туристическия бранш за град Сан Ремо – един малък, но изключително красив град на Ривиерата. Ако ви допада да живеете на красиво и спокойно място, тази оферта е за вас!

Месторабота: Сан Ремо
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна и постоянна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Топ обява!

☛ Изисквания и отговорности

  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Бързо адаптиращи се към нова среда
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Изпълнителност и умение за работа в екип

☛ Условия

  • Настаняване в квартира близо до местоработата
  • Бързо заминаване след оформяне на документите
  • Пълно обучение
  • Отлични условия на труд

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.