Меню Затваряне

Работа в Ирландия фабрика

4/5 - (22 votes)

Търсим работници за работа във фабрики в Ирландия. Предлагаме оферти за различни фабрики за неквалифициран труд в областта на производството, пакетиране и сортиране, товраразтоварващи дейности и други.

Месторабота: Ирландия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Мотивиращо заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Кандидатите трябва да отговарят на изискванията на работодателите в различните фабрики
  • Да имате желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Настанвяване в близост до работното място
  • Заплащането е спрямо ирландското законодателство
  • Пълно обучение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.