Меню Затваряне

Работа във фабрика Франция

3.7/5 - (7 votes)

Активно набиране на работници за работа във фабрики с най-различни сфери на дейност. Те включват-опаковане на различни стоки, сортиране, произвежданe, бутилиране и други. Подходящи кандидати са мъже и жени в трудоспособна възраст.

Месторабота: Франция
✎ Тип заетост: Почасова / Допълнителни часове се заплащат с по-висока ставка
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Не се изисква владеене на език
  • Без възрастови ограничения
  • Организираност, позитивно мислене и желание за работа

☛ Условия

  • Пълно обучение
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с реално осигуряване

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.