Меню Затваряне

Работа на Канарските острови

5/5 - (6 votes)

Набираме кандидати, които имат желание да се развиват в турисическия бранш на едно страхотно място а имено на Канарските о-ви. Предложенията са най-вече за хотелиерство, ресторантьорство и туризма.

Месторабота: Канарски острови (Испания)
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Топ обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Опит в работата с хора и туристи
  • Владеене на английски или испански език е предимство
  • Отговорност към поетите ангажименти

☛ Условия

  • Заминаване след подаване на документи и одобрение
  • Пълно обучение
  • Отлични условия на труд

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Безплатно!

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.