Меню Затваряне

Работа в Мадрид

4.7/5 - (8 votes)

Търсим служители за различни сектори на икономиката, като туризъм, търговия, ресторантьорство, хотелиерство строителство и други. Предложенията са конкретно за град Мадрид – столицата на Испания. Изберете подходящата обява за Вас и кандидатствайте!

Месторабота: Мадрид
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Топ обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Отговорност към поетите ангажименти
  • Организираност, позитивно мислене и желание за работа

☛ Условия

  • Съдействие за намиране на квартира в близост до работното място
  • Пълно обучение ако е необходимо
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.