Меню Затваряне

Работа за шофьори в Англия

5/5 - (5 votes)

Набират се кандидати за работа като шофьори в Англия. Обявата е подходяща за мъже в активна възраст. Шофьорска книжка и предишен опит в професията са заължителни. Препоръчително е владеенето на разговорен английски език.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Мотивиращо заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Организираност, позитивно мислене и желание за работа;
  • Кандидатите трябва да имат книжка и опит в професията
  • Бързо адаптиращи се към нова среда;
  • Чисто съдебно досие;

☛ Условия

  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Коректно и справедливо отношение;

Други данни

Търсим мъже, които имат опит в професията и са готови да се развиват професионално в Англия.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.