Меню Затваряне

Работа в Англия на кораб

5/5 - (3 votes)

Предложение за работа в Англия на кораб. Офертата е подходяща за мъже и жени в активна възраст. Владеенето на английски език, както и добрите комуникативни умения са препоръчителни.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения;
  • Умение за работа в динамична среда и в екип;
  • Чисто съдебно досие;
  • Владеене на разговорен английски език и добри комуникативни умения;

☛ Условия

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Коректно и справедливо отношение;
  • Трудов договор с реално осигуряване;
  • Професионална работна среда;

Други данни

Търсим мотивирани и енергични мъже и жени в актвина възраст, за работа на кораб в Англия, които да извършват разнообразни дейности.

Кандидатстване:
Без такси

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.