Меню Затваряне

Работа в Щутгарт

5/5 - (4 votes)

Ако искате да се развивате професионално в Германия и по-конкретно в град Щутгарт, разгледайте тази обява. Офертите са подходящи за мъже и жени с мотивация за работа.

Месторабота: Щутгарт
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Постоянна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане което варира в зависимост от избраната оферта

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Пълно обучение
  • Съдействие за настаняване в кваритра в близост до работното място
  • Одобрение, оформяне на документите и заминаване в кратък срок
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Без такси

Ако искате да поставите идеален старт на професионалната си кариера или да обогатите тази, която вече имате, не се колебайте, а кандидатствайте при нас! Перфектното начало на професионалната ви кариера.