Меню Затваряне

Сезонна работа във Франция

4.4/5 - (9 votes)

Търсим да назначим мъже и жени за сезонна работа във Франция. Кандидатите трябва да са в активна възраст и да имат желание да полагат труд в сферата на селското стопанство, туризма, градските услуги и други сезонни дейности. Разгледайте актуалните оферти и изберете най-подходящата за Вас!

Месторабота: Франция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Сезонна работа
Заплата: Отлично възнаграждение според офертата

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Общи изисквания според офертата
  • Да имате желание за работа
  • Енергичност, динамичност и експедитивност

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Пълно обучение
  • Добронамерена работна среда

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.