Меню Затваряне

Работа на летището в Мюнхен

5/5 - (4 votes)

Търсим неквалифицирани кадри за работа на летището в Мюнхен. Изисква се опит в динамична среда. Работа е като общ работник / обслужващ пресонал.

Месторабота: Мюнхен
✎ Тип заетост: Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Добро възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Добри комуникатвини умения, отзивчивост и професионално отношение
  • Опит с работа в динамична среда
  • Добро физическо състояние

☛ Условия

  • Много добри условия на труд
  • Отлично заплащане
  • Подсигурено настаняване в близост до работното място
  • Трудов договор и социално осигуряване според немското законодателство

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.