Меню Затваряне

Работа в Гърция без език

5/5 - (5 votes)

Набират се неквалифицирани кадри в сферата на селскостопанските услуги и строителството. Не се изисква образование, владеене на език или професионални умения.

Месторабота: Гърция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Допълнителна работа
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Обявата е подходяща за мъже и жени
  • Не се изисква владеене на език
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Пълно обучение ако е нужно такова
  • Заплащането се изчислява на база гръцките закони за минимална работна заплата
  • Заминаване веднага след оформяне на документите

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако искате да поставите идеален старт на професионалната си кариера или да обогатите тази, която вече имате, не се колебайте, а кандидатствайте при нас! Перфектното начало на професионалната ви кариера.