Меню Затваряне

Работа в Германия на полето

4.9/5 - (12 votes)

Набират се кандидати за работа в Германия на полето. Подходящи кандидати са мъже и жени в активна възраст с желание за извършване на селксостопанска работа.

Месторабота: Германия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа.
Заплата: Добро възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Съвестно отношение към работата
  • Трудолюбие и отговорност

☛ Условия

  • Пълно обучение
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим Ви!