Меню Затваряне

Медицински сестри в Холандия

5/5 - (5 votes)

Ако сте медицинска сестра и търсите работа в Холандия, имаме много предложения за работа, които можете да разгледате. Кандидатстването е лесно и няма такси за кандидатстване.

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Високо ниво на лична дисциплина и отговорност
  • Препоръчителен опит по професията
  • Медицицински грижи за лица в спешно и интензивно отделение, в операционна, в рехабилитационни центрове и др.
  • Владеене на холандски или английски език на разговорно ниво
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Диплома за завършено висше образование по съответната специалност

☛ Условия

  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Професионална работна среда
  • Работа в млад и амбициозен екип

Кандидатстване:
Без такси

Всички кандидатури се разглеждат при строга поверителност единствено за целите на това набиране на персонал и в съответствие със законодателството за защита на данните. Ще се свържем само с кандидатите, включени в първия етап на процеса на подбор.