Меню Затваряне

Работа в Чехия завод Шкода

Rate this post

Обявени свободни позиции за работа в Чехия в заводи на Шкода. Търси се квалифициран персонал за различни длъжности в завода.

Месторабота: Чехия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Умения и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Чисто съдебно досие
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Изпълнителност и умение за работа в екип

☛ Предлага се:

  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа
  • Пълно обучение
  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Професионална работна среда
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Кандидатстване:
Безплатно!

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

ВАРИАН 1
Всички кандидатури се разглеждат при строга поверителност единствено за целите на това набиране на персонал и в съответствие със законодателството за защита на данните. Ще се свържем само с кандидатите, включени в първия етап на процеса на подбор.

ВАРИАН 2

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.

ВАРИАН 3

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас лични данни ще бъдат обработени в съответствие с Политиката за поверителност.

ВАРИАН 4

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.

ВАРИАН 4

Ако искате да поставите идеален старт на професионалната си кариера или да обогатите тази, която вече имате, не се колебайте, а кандидатствайте при нас! Перфектното начало на професионалната ви кариера.

ВАРИАН 5

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.

ВАРИАН 6

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.

ВАРИАН 7

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

ВАРИАН 8

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим Ви!

ВАРИАН 8

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.