Меню Затваряне

Работа в Англия като гумаджия

5/5 - (5 votes)

Фирма търси служител за работа като гумаджия в Англия. Предишен опит, както и владеене на разговорен английски език се приемат за предимства.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове;
  • Чисто съдебно досие;
  • Монтиране, демонтиране и балансиране на летни и зимни гуми
  • Отговорност към поетите ангажименти;

☛ Условия

  • Трудов договор с реално осигуряване;
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута;

Други данни

Търсим мъже, които имат мотивация за работа по съответната длъжност.

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.