Меню Затваряне

Работа в Англия за болногледачи

5/5 - (8 votes)

Търсим хора за работа като болногледачи на територията на Англия. Работата включва полагане на грижи за лежащо болни, възрастни хора, болни деца и хора с умствени проблеми. Владеенето на английски език, добри комуникативни способности, както и добро физическо и психологическо здраве на кандидатите са основните изисквания. Опит в този тип работа също се се смята за предимство.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден или почасово – въпрос на договаряне
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Спешна обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности;
  • Бързо адаптиращи се към нова среда;
  • Предишен опит с този тип работа;
  • Чисто съдебно досие;
  • Владеене на разговорен английски език и добри комуникативни способности;

☛ Условия

  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута;
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна;
  • Трудов договор с реално осигуряване;

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Благодарим Ви!