Меню Затваряне

Работа в Манчестър

5/5 - (12 votes)

Обявени свободни позиции за работа в Манчестър, Англия. Предложенията са в най-различни сфери на икономиката като производството, търговията, индустията и други. Изберете най-подходящата оферта за Вас и кандидатствайте сега!

Месторабота: Манчестър (Англия)
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа / Постоянна работа / Почасова
Заплата: Мотивиращо възнаграждение зависещо от избраната оферта

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Да имате желание за работа

☛ Условия

  • Пълно съдействие за намиране на подходящо жилище спрямо заплатата и работното място
  • Коректно и справедливо отношение
  • Заминаване веднага след оформяне на документите

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.