Меню Затваряне

Работа в хотели в Берлин

5/5 - (4 votes)

Топ оферти за работа в хотели в Берлин Германия. Ако искате да поставите страхотно начало на кариерата си или обичате работата в бранша, тази обава е за Вас! Кандидатите с опит по професията са с предимство. Свободните позиции са рецепционист/ка, пиколо, камериер/ка, сервитьори и бармани в заведенията към хотелите и други.

Месторабота: Берлин
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна работа / Сезонна работа
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Владеене на немски език, както и опит в сектора са предимства
  • Отлични комуникативни умения и опи с работа с хора
  • Бързо адаптиращи се към нова среда
  • Отговорност към поетите ангажименти

☛ Условия

  • Заминаване веднага след оформяне на документите
  • Професионална работна сред;
  • Трудов договор с реално осигуряване

Други данни

Основните задължения са почистване на стайте, посрещане и изпращане на гостите, пиколо, рум сервиз.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако искате да поставите идеален старт на професионалната си кариера или да обогатите тази, която вече имате, не се колебайте, а кандидатствайте при нас! Перфектното начало на професионалната ви кариера.