Меню Затваряне

Работа в Ирландия за жени

4.8/5 - (6 votes)

Предлагаме страхотни оферти за работа в Ирландия за жени в трудоспособна възраст. Всички оферти са от коректни и надеждни работодатели в различни сфери на икономиката.

Месторабота: Ирландия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа / Постоянна работа
Заплата: Много добро заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Жени в трудоспособна възраст
  • Изискванията са според конкретната оферта
  • Владеене на английски език е предимство
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Пълно обучение
  • Бързо одобрение, оформяне на документите и заминаване
  • Настаняване в близост до работното място
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Без такси

Ако обявата представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим Ви!