Меню Затваряне

Работа за лекари в Турция

Rate this post

Възможностите в Турция, които лекарската професия предоставя от години са атрактивна алтернатива за развитие сред лекарите от България. Работата за лекарите в Турция е шанс за мотивираните и талантливите, които искат да работят в комфортна атмосфера и срещу достойно заплащане.

Месторабота: Турция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Владеене на турски и/или английски език на високо ниво
  • Диплома за завършено висше образование по медицина
  • Умение за работа в динамична среда и в екип
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Високо ниво на лична дисциплина и отговорност

☛ Условия

  • Отлични условия на труд
  • Конкурентно възнаграждение
  • Професионална работна среда
  • Работа в млад и амбициозен екип
  • Коректно и справедливо отношение
  • Трудов договор с пълни осигуровки

Кандидатстване:
Без такси

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.