Меню Затваряне

Работа в Холандия Амстердам

4.9/5 - (8 votes)

Активно набиране на работници за квалифициран и неквалифициран труд в Холандия, град Амстердам. Обявата е подходяща за мъже и жени в активна възраст с желание за работа. Владеене на холандски или немски език е предимство.

Месторабота: Амстердам
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова работа / Допълнителни часове
Заплата Мотивиращо възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Да имате желание за работа
  • Чисто съдебно досие
  • Енергичност, динамичност и експедитивност

☛ Условия

  • Заплащането е в съответствие с местното законодателство
  • Работното време зависи от избраната позиция
  • Настаняване в близост до работното място

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.