Меню Затваряне

Работа в Ирландия без език

5/5 - (4 votes)

Предлагамe оферти за работа в Ирландия без нужда от владеене на език. Обявите са за неквалифицирани служители в стртоителството, селското стопанство, индустрията, и други.

Месторабота: Ирландия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден /Сезонна работа
Заплата: Много добро заплащане

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Изисквания и отговорности

  • Без изисквания за владеене на език или квалификации в дадена област
  • Да имате желание за работа
  • Трудолюбие и отговорност

☛ Условия

  • След кандидатстване получавате бързо одобрение и заминавате непосредствено след това
  • Пълно въвеждащо обучение
  • Настаняване в близост до работното място

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.