Меню Затваряне

Работа в Холандия за шофьори

5/5 - (4 votes)

Търсим хора, които да работят като шофьори в Нидерландия. Ако имате валидна шофьорска книжка и нямате нищо против да работите с гъвкаво работно време, тогава може би имаме идеалната работа за вас!

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Валидна шофьорска книжка
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове;
  • Чисто съдебно досие;
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Условия

  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Трудов договор с реално осигуряване;
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна;

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.