Меню Затваряне

Работа като детегледачка в Холандия

Rate this post

Предложение за работа като детегледачка в Холандия. Специални оферти за работа в частни домове, но също и в детски градини и в социални институции.

Месторабота: Нидерландия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Добро възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Бързо адаптиращи се към нова среда
  • Енергичен и отговорен към трудовите си задължения
  • Позитивни и мотивирани личности
  • Владеене на чужд език не е необходимо

☛ Условия

  • Коректно и справедливо отношение
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна
  • Добронамерена работна среда

Други данни

Не се изисква владеене на чужд език, предишен опит или шофьорска книжка.

Всички предложения за работа са подбрани от доверени работодатели.

Кандидатстване:
Без такси

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Благодарим Ви!