Меню Затваряне

Работа за студенти във Франция

5/5 - (9 votes)

Активно набиране на студенти за работа във Франция. Офертите са за стажанстски програми в различни фирми, както и за квалифициран и неквалифициран труд. Ако искате да се развивате професионално във Франция не се колебайте да кандидатствате!

Месторабота: Франция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасива / Сезонна работа / Постоянна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане според офертата

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Владеене на френски език в повечето случай е значително предимство
  • Амбициозен, отговорен и силно мотивиран

☛ Условия

  • Одоберение и заминаване в кратък срок
  • Настаняване в близост до работнот място
  • Подсигурено обучение и инструктажи ако са необходими

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако искате да поставите идеален старт на професионалната си кариера или да обогатите тази, която вече имате, не се колебайте, а кандидатствайте при нас! Перфектното начало на професионалната ви кариера.