Меню Затваряне

Работа във Франция за семейство

5/5 - (7 votes)

Търсим да назначим семейства за постоянна и сезонна работа във Франция. Офертите включват работа в селското стопанство, градските услуги, търговията, туризма и други.

Месторабота: Франция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Постоянна и сезонна работа
Заплата: Мотивиращо заплащане вариращо според избраната позиция

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Общи изисквания според офертата
  • Да имате желание за работа
  • Енергични, позитивни и отговорни към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Пълно съдействие при настаняване в квартира близо до работното място
  • Бързо оформяне на документите и заминаване
  • Пълно обучение
  • Много добри условия на труд

Кандидатстване:
Без такси

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.