Меню Затваряне

Работа за камериерки в Швеция

Rate this post

Агенция за работа в чужбина търси да назначи жени за камериерки в Швеция. Подходящи кандидати са жени в активна възраст, които искат да се реализират в хотелиерския бизнес в Швеция

Месторабота: Швеция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна / Сезонна
Заплата: Много добро заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Коректно отношение с гостите на хотела
  • Спретнатост и професионално отношение към работата
  • Енергичност, динамичност и експедитивност
  • Владеене на шведски език на разговорно ниво е предимство

☛ Условия

  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа
  • Пълно обучение
  • Подсигурено настаняване в близост до работното място
  • Трудов договор с реално осигуряване

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.