Меню Затваряне

Работа в Холандия бране на гъби

5/5 - (3 votes)

Набират се бригади от сезонни работници за бране на гъби в Холандия. Обявата е подходяща за мъже и жени в активна възраст с мотивация за този тип работа. Не се изисква владеене на език.

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа.
Заплата: Добро възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Трудолюбие и отговорност
  • Енергичност, динамичност и експедитивност
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Безопасни и здравословни условия на труд
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна
  • Коректно и справедливо отношение

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим Ви!