Меню Затваряне

Работа за маникюристка в Англия

5/5 - (4 votes)

Търси се маникюристка с предишен опит за работа в Англия. Препоръчително е кандидатките да владеят английски език поне на основно ниво. Отговорното отношение към работата и комуникативните умения са задължителни.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден • Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Подръжка на изкуствени нокти
  • Поставяне на ноктопластика
  • Полиране и почистване на нокти
  • Лакиране на нокти
  • Опит на подобна позиция е предимство;

☛ Условия

  • Коректно и справедливо отношение;
  • Професионална работна среда;
  • Добро стартиращо заплащане, което се увеличава, заедно с вашите резултати;
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута;
  • Трудов договор с пълни осигуровки;

Други данни

Търсим маникюристка с професионален опит, отговорно и творческо отношение към работата, която да владее английски език.

Всички предложения за работа са подбрани от надеждни и отговорни работодатели.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.