Меню Затваряне

Работа в Германия с немски език

4.7/5 - (6 votes)

Поради огромния интерес към немския пазар на труда, ако владеете несмки език, то това е една страхотна възможност да се реализирате в Германия с трудов договор, атрактивно заплащане и пълно осигуряване!

Месторабота: Германия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа / Постоянна работа
Заплата: Отлично възнаграждение

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Изисквания и отговорности

  • Владеене на немски език. Доказване с документ или интервю.
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Отговорност към поетите ангажименти

☛ Условия

  • Предлага се настаняване в близост до работното място
  • Заминаване в кратък срок след одобрение
  • Пълно обучение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази обява и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.