Меню Затваряне

Работа като готвач в Ирландия

4.7/5 - (4 votes)

Топ оферти за работа като готвач в хотели и ресторанти в Ирландия. Офертите включват работа като помощник готвачи, главни готвачи, сладкари и пекари. Заплащането се уточнява в зависимост от вашият опит и степен на владеене на език.

Месторабота: Ирландия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Опит по професията
  • Владеене на английски или ирландски език на добро ниво
  • Изпълнителност и умение за работа в екип
  • Чисто съдебно досие
  • Умение за работа в динамична среда и в екип

☛ Условия

  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Професионална работна среда
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Други данни

Диплома или сертификат по кулинария биха могли да бъдат във ваш плюс

Кандидатстване:
Без такси

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.