Меню Затваряне

Сезонна работа в Дания

4.7/5 - (8 votes)

Набират се бригади от сезонни работници за работа в Дания. Офертите са за работа на полето, бране на различни плодове и зеленчуци, както и някой градски услуги, които се извършват сезонно.

Месторабота: Дания
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова-допълнителни часове и бонуси / Сезонна работа
Заплата:Мотивиращо заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Желание за извършване на неквалифициран труд
  • Не се изисква владеене на език
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Опит с такъв тип работа е предимство

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Конкурентно възнаграждение
  • Безопасни условия на труд
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим Ви!