Меню Затваряне

Работа за лекари в Белгия

5/5 - (6 votes)

Агенция за работа в Белгия търси да назначи лекари по всички специалности. Това включва- общопрактикуващи лекари, невролози, ортопеди, сърдечно съдови специалисти, вътрешни болести, инфекциозни болести и други. Изискват се диплома за завършено висше образование по съответната специалност и владеене на английски, френски или немски език на разговорно ниво.

Месторабота:Белгия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Атрактивно месечно заплащане зависещо от специалността и квалификацията

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Диплома за завършено висше образование по медицина
  • Владеене на англйски, немски или френски език на много добро ниво
  • Високо ниво на лична дисциплина и отговорност
  • Умения за работа в екип

☛ Условия

  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Отлични условия на труд
  • Конкурентно възнаграждение

Други данни

Търсим професионалисти, които искат да се развиват и да прилагат уменията си в областта на медицината на територията на Белгия. Здравната система в страната е изключително добре развита и Ви предоставяме шанс да развиете успешна медицинска кариера.

Кандидатстване:
Без такси

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Всички кандидатури се разглеждат при строга поверителност единствено за целите на това набиране на персонал и в съответствие със законодателството за защита на данните. Ще се свържем само с кандидатите, включени в първия етап на процеса на подбор.