Меню Затваряне

Сезонна работа в Испания

5/5 - (8 votes)

Набираме работници за сезонна работа в Испания. Подходящи кандидати са мъже и жени с желание за работа. Офертите са за работа в селското стопанство, строителството, туризма и други сезонни дейности. Голям брой българи работят в Испания, което увеличава шанса да работите със сънародници.

Месторабота: Испания
✎ Тип заетост: Сезонна работа / Почасова / Възможност за допълнителни часове
Заплата: Добро възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Изискванията са според офертата
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Заминаване бързо след оформяне на документите
  • Настаняване в близост до работното място
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази обява и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.