Меню Затваряне

Работа в Мюнхен за жени

4.8/5 - (6 votes)

Предлагаме богато разнообразие от оферти за работа в Мюнхен за жени. Всички предложения са от доказали се във времето надеждни работодатели и агенции. Обявите са за работа в хотелиерството, ресторантьорството, козметични и фризьорски услуги, детегледачки, медицински сестри и много други.

Месторабота: Мюнхен
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна работа / Сезонна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Дамите би следвало да кандидатсват за офертите в които имат опит и желание да се развиват
  • Изискванията са различни според офертата
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Условия

  • Бързо оформяне на документите и заминаване непосредствено след това
  • Пълно въвеждащо обучение
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.