Меню Затваряне

Работа в метрото в Лондон

Rate this post

Активно набиране на работници за работа в метрото в Лондон. Работата включва широк спектър от дейности и е подходяща за мъже и жени в трудоспособна възраст. Не се изисква опит, а владеенето на английски език е препоръчително.

Месторабота: Лондон
✎ Тип заетост: Почасова / Допълнителни часове с по-високо заплащане
Заплата: Добро възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Бързо адаптиращи се към нова среда
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Чисто съдебно досие

☛ Условия

  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Пълно обучение
  • Трудов договор с реално осигуряване

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.