Меню Затваряне

Работа в Арнем Холандия

5/5 - (5 votes)

Набират се кандидати за работа в град Арнем в Холанди. Подходящи кандидати са мъже и жени с мотивация за работа. Градът е спокоен и предоставя различни възможности за професионално развитие.

Месторабота: Арнем
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова
Заплата: Според позицията

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Не се изискват квалификации
  • След избиране на позиция се преминава през пълно обучение
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Условия

  • Почасово заплащане според местното законодателство
  • Заминаване след оформяне на документите
  • Настаняване веднага след пристигане в близост до работното място

Кандидатстване:
Безплатно!

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.