Меню Затваряне

Работа в хотел в Лондон

Rate this post

Фирма търси служители за работа в хотел в Лондон. Подходщи кандидати са мъже и жени без ограничения във възрастта. Препоръчително е владеенето английски език на разговорно ниво

Месторабота: Лондон
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Мотивиращо заплащане / Допълнителни часове се заплащат с по-висока ставка

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Владеене на английски език се счита за предимство
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Умения за работа в екип
  • Позитивни и мотивирани личности

☛ Условия

  • Пълно обучение
  • Коректно и справедливо отношение
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Професионална работна среда
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.