Меню Затваряне

Холандия работа в склад

5/5 - (4 votes)

Търсим мъже и жени за работа в складове в Холандия. Без възрастови ограничения, както и без изисквания за владеене на език.

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Много добро заплащане

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Изисквания и отговорности

  • Умение за работа в динамична среда и в екип
  • Енергичност, динамичност и експедитивност
  • Отговорност към поетите ангажименти
  • Без изисквания за владеене на чужд език и опит по професията

☛ Условия

  • Коректно и справедливо отношение
  • Пълно обучение
  • Добронамерена работна среда

Други данни

Като складов работник отговаряте за опаковането и подреждането на артикули, организирането и подреждането на складовото пространство, приемането и изпращането на стоки в и от склада, както и за следенето на правилния външен вид на получените или изпратените стоки.

Всички предложения за работа са подбрани от сигурни и надеждни работодатели.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.